ІНСТИТУТ РОСЛИННИЦТВА ІМЕНІ В.Я. ЮР’ЄВА
Національної академії аграрних наук України

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми аграрного виробництва на сучасному етапі і шляхи їх вирішення»

Шановні учасники конференції!

Повідомляємо, що Міжнародна наукова-практична конференція «Проблеми аграрного виробництва на сучасному етапі і шляхи їх вирішення», присвячена ювілейним датам від дня народження видатних вчених-рослинників: 130-річчю від дня народження доктора біол. наук, професора Льва Миколайовича Делоне; 120-річчю від дня народження кандидата с.-г. наук Софії Михайлівни Фріденталь, відбудеться 1-2 липня 2021 року.

Порядок роботи конференції:

1 липня 2021 року – онлайн засідання (платформа Zoom).

В програмі онлайн засідання: відкриття конференції, наукові доповіді, наукова дискусія, підведення підсумків роботи. Тематичні напрями: «Новітні технології в рослинництві»; «Сучасні досягнення в селекції та насінництві»; «Генетичні ресурси рослин»; «Генетика, біохімія та біотехнологія польових культур»; «Адаптивність до біо- та абіотичних чинників».

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Довідки: моб. тел. +380979803827, yuriev.conference@gmail.com

Програма онлайн засідання (1 липня 2021 року)

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції

 

 

2 липня 2021 року - «День поля 2021» «Селекційні та технологічні інновації у сучасному зерновому виробництві»

Місце проведення: ДП «ДГ «Елітне» Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН  (вул. Насіннєва, 19, с. Елітне, Харківський р-н, Харківська обл.).

В програмі Дня поля: відкриття науково-практичного семінару; виставка інноваційних наукових досягнень в галузі рослинництва; огляд демонстраційного полігону Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН та технологічних дослідів вирощування сучасних сортів зернових та зернобобових культур; огляд насіннєочисних ліній ТОВ «Агроексперт»; професійне спілкування з фахівцями в галузі рослинництва і насінництва. 

Програма науково-практичного семінару (2 липня 2021 року)

Довідки: моб. тел. +380979803827, yuriev1908marketing@gmail.com